VOLVO SERVISA SEZONAS AKTUALITĀTES

Ziema var būt aizraujoša, un speciāli ziemai izstrādātie Volvo aksesuāri palīdzēs Jums no tās gūt vislabāko. Lai kādas būtu Jūsu ikdienas nodarbes un brīvā laika pavadīšanas paradumi, mums ir pareizās lietas, lai Jums sniegtu maksimālu komfortu. Izpētiet Volvo Cars aksesuārus, kas izstrādāti Jums un Jūsu dzīves veidam.

Piedāvājam ne tikai dažādus aksesuārus labsajūtai salonā, bet arī aukstiem laikapstākļiem piemērotu auto ziemas inventāru, piemēram,  īpaši izstrādātas Volvo Cars ziemas riepas, kas tiek testētas īpašos apstākļos
ziemeļos aiz polārā loka. Tās ir arī izstrādātas tā, lai lieliski atbilstu Jūsu Volvo modelim un Jūs varētu būt drošs,
ka iegādāsieties savam automobilim vislabāko ziemas riteņu komplektu.

Ziemā auto akumulatora ietilpība, ātra uzlāde un liela sākotnējā starta jauda ir jo īpaši svarīga. Volvo oriģinālie akumulatori atbilst visām šīm prasībām. Volvo akumulatoriem ir par 30% labāka aukstā starta veiktspēja nekā citiem akumulatoriem.

Jūsu ērtībai un satiksmes drošībai būtiska ir laba redzemība. Vējstikla slotiņas ir svarīgas redzamībai un uzskatāmas par būtisku satiksmes drošības komponenti. To uzdevums ir notīrīt ūdeni un netīrumus no vējstikla jebkuros laika apstākļos un pie jebkāda ātruma. 

Detalizētāku informāciju par piedāvājumu un cenām skatīt zemāk - Volvo ziemas piedāvājums (.pdf).

Tālrunis uzziņām: +371 29 600 893, e-pasts: info@ardala.lv

Akcija spēkā līdz 31.03.2023.
Visas cenas norādītas ar PVN. Atlaides netiek summētas.

Uz augšu